Klip rám A3 predaj

fotoalbumy na fotky

Klip rám A3 sa tiež dá použiť na verejných miestach ako sú galérie, na rámovanie fototiek,. Klip rám A3 je určený nie len pre obytné, ale aj kancelárske použitie. Slúži tiež na zarámovanie reklamných, diplomov, rámy na obrazy oznamov, kresieb detí, rodinných portrétov, svadobných fotografií, plagátov a grafických listov. So zarámovanou fotografiu môžete použiť ako skvelý darček. Sklo hrubé 2 mm s brúsenými hranami má obojstrannú papierovú paspartu / čierno – bielu/ z perforáciou.

Klip rám A3 online

fotoalbumy fotoramy predaj

Klip rám A3 sa dajú použiť aj na položenie na stôl pomocou akrylového alebo kovového stojančeka. Kvalitnejšie antireflexné sklo zabezpečí, aby fotografia vynikla bez rôznych odrazov z osvetlenia. Klip rám A3 slúži pre zavesenie vašich fotografií z dovolenky, kovové spony sú sotva viditeľné, preto je univerzálnym doplnkom vášho interiéru a najcennejších spomienok. Montážne spony sú pre vertikálnu, alebo horizontálnu orientáciu. Umožňuje kedykoľvek rýchle vymenenie obrazu.

 

Na výber 55 druhov rámov, 3 druhy skla od rozmeru 9 x 13 po 70 x 100 cm, možnosť rámovania obrazov až do hrúbky 4 cm pomocou pružnej spony